درباره روندسافت

با گسترش روزافزون فضای مجازی، احساس نیاز تمامی کسب و کارها به حضور در این محیط افزایش یافته و امروزه به یک الزام تبدیل شده است. آنچه در این خصوص دارای اهمیت است، نه صرف داشتن یک پایگاه اینترنتی، بلکه فعالیت در این محیط، حفظ ارتباط با مخاطبین، اطلاع‌رسانی و بازخوردگیری از مشتریان بالقوه یا بالفعل محصولات یا خدمات شما است.
شرکت روند راه ابریشم (روندسافت) که در سال 1396 با رویکردی جدید وارد کسب و کار فناوری اطلاعات کشور شد، با تکیه بر تجربیات موسسان خود و با شناختی که از فضای مجازی و راهکارهای مورد استفاده در آن دارد، اقدام به ارائه خدمات طراحی وب‌سایت، طراحی اپلیکیشن، مدیریت و پشتیبانی محتوایی شبکه‌های اجتماعی پرداخته و در جهان وابسته به اینترنت امروز، همراهی همیشگی برای کسب و کار شما خواهد بود.
تخصص روند سافت تنها ارائه خدمات فناوری اطلاعات نیست، بلکه تشکیل اتاق فکر و ارایه راه‌حل‌های مناسب جهت پاسخگویی به مسایل مطرح شده از سوی مشتریان باعث شده است هرچه بیشتر رضایت و اطمینان ایشان را کسب نماید.

با تیم ما آشنا شوید

محمد علی امینی

کارگردان هنری

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

زهرا بختیاری

هماهنگ کننده

علی قاسمی نیا

مدیریت مجموعه روندسافت

فاطمه رحیمی

برنامه نویس

رضا النصار

طراح گرافیک

احمد عبداللهی

برنامه نویس

آدرس:

قم، خیابان فاطمی، نبش کوچه 10
ساختـمان میـلاد، طبقه 5، واحد 10

تلفن:

025-37833316
025-37833317